Stránky

sobota 23. července 2011

JAK ZABALIT DÁREK? svatební dar


Svatební dar je zabalený do organzy se stříbrným potiskem, převázaný taftovou stuhou a dozdobený organzovým květem.

Použití organzy - monofilu místo balícího papíru je velice efektní a přitom jednoduché. Používá se stejně jako klasický balicí papír. Kombinací podkladového papíru a organzy můžeme vytvářet zajímavé barevné/vzorové  efekty.pokud to obsah a obal umožňuje můžeme organzu přichytit
špendlíkem (místo izolepy)

Organza je docela "živý" materiál. Proti rozjíždění ji můžeme zajistit izolepou, kterou po převázání mašlí odstraníme, nebo špendlíčkem, který můžeme taktéž odstranit nebo ponechat - vypadá hezky :-)Květ můžeme na stuhu přilepit po uvázání mašle - tavnou pistolí nebo oboustrannou lepicí páskou. 
Já jsem na zadní stranu nalepila tunýlek z kousku stuhy a květ navlékla na stuhu, kterou je převázaný dárek. Květ se dá snadno sundat nebo posunout na jiné místo a po rozbalení použít třeba jako brož nebo čelenka :-)

pokud se vám střed kytky zdá povědomý - tak ano, je to obal
od ledové čokoládky :o)

3 komentářů:

Helena řekl(a)...

Leničko, tvoje háčkování se mi moc líbí, je to nádherný dárek! A jak je zabalený, opravdu úchvatně! Před několika lety jsem chtěla naaranžovat pruh orgázy nad francouzské okno a do něj ještě světýlka (vánoční deko)...vypadalo to, že nejdřív poletí orgáza, světýlka a já nakonec :o)
Doubrou nic, Helena

Katerina řekl(a)...

Michaleno, to je krasne a originalni. Moc se mi libi ty tve kyticky. Ale ten stred kyticky me dostal, to je opravdu originalni. Krasny den, Katerina

Monika řekl(a)...

Obhackovane sklenicky jsou nadhernem barveni se ti take moc povedlo. Novomanzele meli jiste velikou radost, zvlast kdyz byl jeste darek tak krasne zabaleny!

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...