Stránky

čtvrtek 6. října 2011

DUHOVÁ KYTICE - ČEPICE! crochet hat


Tohle je výsledek mého háčkovacího návodu na HÁČKOVANOU KVĚTINU :-) Vzhledem k tomu, že mi dala docela dost práce, si zaslouží samostatný příspěvek!

Pokud se někomu z Vás čepice líbí natolik, že by ji chtěl mít doma - může! Je k dispozici na FLER! Velikost cca 1,5 - 2,5 roku, vyzkoušeno na dětech obého pohlaví a sluší!! Modelky jsou tříleté.


VELMI DĚKUJI OBĚMA MODELKÁM NA FOTKÁCH! rubová strana

račí sloupky - výborný způsob, jak něco olemovat!5 komentářů:

Helena řekl(a)...

Omlouvám se, ale dřív než čepičku jsem viděla ty oči...nádhera! Čepička pochopitelně taky!
Hezký den, zdravím Helena

Michlena řekl(a)...

To naprosto chápu! Je jak alabastrová panenka! Při každém setkání ji obdivuju :-)

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den, moc se mi líbí vaše práce, hned jsem se pustila do této krásné čepičky. Chtěla bych se vás zeptat,(možná jsem nepozorně četla nebo co) ale nevím jak mám pokračovat dál, aby vznikala čepice. Mám přestat přidávat další oka? Děkuji předem za odpověď a za pomoc.
Přeji pěkný den :)
Martina

Michlena řekl(a)...

Děkuji, Martino, to mě moc těší! :-)
Ano, je to přesně tak - pokud má vzniknout čepice (pytlík apod.), musíte v určitém okamžiku přestat přidávat oka. Ten pravý okamžik je ve chvíli, kdy obvod placky dosáhne obvodu hlavy. Postupuje se podle vzorce na obvod kruhu - výsledkem je průměr placky - obvod hlavy děleno pí (3,14). Já mám za sebe vyzkoušeno, že z výsledku je lepší tak 1cm odečíst.

Michlena řekl(a)...

Tady na konci příspěvku je návod na výpočet velikosti placky: http://utrikocekmodroocek.blogspot.com/2011/07/hackovana-cepicka-zacatek-pridavani.html

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...