Stránky

středa 21. prosince 2011

DÁREK ČESKO-AMERICKÉHO PŘÁTELSTVÍ :-)


Kamarádka mě poprosila o čelenku s vyměnitelnými kytkami pro její kamarádku v práci - Američanku. S budoucí majitelkou jsme se potkaly před rokem u nás doma na vánočním večírku, tak jsem ráda kývla.

Zadání znělo čelenka, ale kdo mě už znáte....

Použila jsem kovovou jednoduchou čelenku antracitové barvy, vyrobila několik různých typů kytiček a lístky z plsti. Kytičky se mezi sebou kombinují dle libosti. A protože se na čelenku jen navlékají, přidala jsem ještě zavírací špendlík a sponku do vlasů, aby byly využitelné opravdu na 100% procent!

Opět se omlouvám za fotky, ale od rána sněží a sněží, takže nemám jak pořádně fotit :-((

kombinace organzy a plsti

organza a tyrkysplstěné výseky


chlupaté drátkyLETOŠNÍ PRVNÍ SNÍH!

...který nikterak nepotěšil naši kočku :-))


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Máte tu opravdu krásné věci:-)) Moc by mě zajímlo, jak jste docílila té vyměnitelnosti - přišité poutko na těsno? Neklouže to, kam nemá? Děkuji moc...
Alžběta

Michlena řekl(a)...

Děkuji :-)
Zespodu dávám plst.
Klouže to - někdy, záleží na podkladu. U čelenek bez zoubků to řeším tak, že na čelenku navléknu tenkou gumičku (silikonovou) v místě, kde má ozdoba zůstat, a ta ji pak spolehlivě zadrží. U čelenek se zoubky problém není, tak se plst zasekne do zoubků, u broží je pohyb limitován velikostí špendlíku, u sponek se nepohybují, drží je vlasy.
Kytičkami z chlupatých drátků se čelenka jen provlékne, nic jiného jsem na ně nepřidávala. Pokud samy nedrží ve vlasech, používám opět gumičku.

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...